З нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України у Ямполі на площі біля головного символу держави — синьо-жовтого Стяга, відбувся урочисто-меморіальний захід.
Ямпільський міський голова Сергій Гаджук привітав громаду з цією знаковою датою, наголосивши на важливості єдності та внеску кожного мешканця у спільну Перемогу. Інформує Ямпільська міська рада Могилів-Подільського району Вінницької області
Під час заходу очільник громади відзначив грамотами та подяками кращих працівників установ і підприємств Ямпільщини, які щоденною працею тримають тил.
Війна згуртувала нас, але перемога дається надто дорогою ціною — ціною життів найкращих синів і доньок України, – йшлося на заході.

У глибокій жалобі всі присутні схилили голови, вшанувавши хвилиною мовчання пам’ять про воїнів-захисників, мирних громадян та дітей, чиї життя забрала ця жорстока війна.
На знак безмежної вдячності за подарований день та відносну тишу, поклали квіти до пам’ятних знаків полеглим.

Особливої атмосфери та щемливості заходу додали музичні твори – про нескорену рідну Україну та пісні, присвячені тим, хто віддав життя за нашу волю.


