24.06.2026

Триває будівництво нового пункту пропуску на Вінниччині: 50% вже виконано (відео)

На Вінниччині триває будівництво нового пункту пропуску «Бронниця – Унгур» на кордоні з Молдовою. Вже виконано понад 50% робіт!

Це один із найважливіших інфраструктурних проєктів Вінницького регіону. Повідомила Наталя Заболотна, очільниця Вінницької обласної військової адміністрації.

Чиновниця зазначила, що на реалізацію цього проєкту держава спрямувала понад 150 мільйонів гривень.

Будівництво пункту пропуску розпочалося у листопаді минулого року.

Цей пункт пропуску буде безбар’єрним, щоб ним могли комфортно користуватися всі громадяни незалежно від віку чи фізичних можливостей.

Для безпеки людей збудовано укриття та встановлено спеціальний ліфт для безперешкодного доступу до нього.

Після введення в експлуатацію пункт пропуску дозволить збільшити пропускну спроможність кордону та скоротити час проходження контрольних процедур.

«Бронниця – Унгур» відкриє ще більше можливостей для економічної співпраці, міжнародного партнерства та поглиблення європейської інтеграції Вінниччини та України, – йдеться на сторінці Н.Заболотної.