Завершилися обласні змагання проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу. Могилів-Подільський на обласному фіналі представляла команда Гімназії №2.
Юні спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності, витримку, згуртованість та справжню волю до перемоги. Кожен матч став випробуванням характеру та спортивної підготовки, а також можливістю проявити свої найкращі якості у боротьбі з сильними суперниками. Йдеться на сторінці очільника Могилів-Подільської громади Геннадія Глухманюка.

Участь у фінальному етапі наймасштабніших учнівських спортивних змагань країни стала результатом наполегливих тренувань, цілеспрямованості та командної роботи. Цей досвід є важливим кроком у спортивному розвитку юних тенісистів, адже сприяє формуванню лідерських якостей, відповідальності та впевненості у власних силах.
Наші юні тенісисти Гімназії №2 впевнено пройшли всі відбіркові тури та вийшли до всеукраїнського етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Це була запекла боротьба та достойне представлення не лише Могилів-Подільської громади, а й усієї Вінниччини на рівні країни, – написав Г.Глухманюк.

Емоції, швидкість, азарт і справжній спортивний драйв. Гімназісти довели, що настільний теніс це не просто гра, а спорт, який вимагає блискавичної реакції, уважності та командного духу.
Перед початком змагань спортсмени вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв та загиблих цивільних українців у цій жахливій війні та разом виконали Державний Гімн України.

