24.06.2026

Проблема зі зв’язком у Чернівецькій громаді: селищна рада офіційно звернулася до директора Kyivstar

Жителі Чернівецької громади потерпають від відсутності стабільного мобільного зв’язку. Аби вирішити цю проблему у селищній раді підтримали офіційне звернення до мобільного оператора ПрАТ «Київстар».

Про це інформують у Чернівецькій селищній раді.

Шановні жителі громади!

У зв’язку з численними скаргами жителів селищна рада офіційно звернулася до компанії Kyivstar щодо покращення якості мобільного зв’язку та мобільного інтернету на території громади.

Очікуємо на реакцію оператора та інформуватимемо про результати розгляду звернення, – йдеться у дописі.

У чому проблема?

Як зазначається у зверненні, до депутатів систематично надходять скарги від мешканців громади на неякісний зв’язок.

Через низьку якість або повну відсутність сигналу жителі сіл не можуть вчасно викликати швидку допомогу чи зв’язатися з лікарем, брати участь у дистанційному навчанні та відеоконференціях, оперативно отримувати сповіщення про повітряні тривоги та інші критичні новини.

Що вимагають?

У зверненні наголошується, що в умовах повномасштабної війни надійний зв’язок є питанням безпеки. Відтак, обранці громади просять «Київстар» розглянути можливість усунення проблем на території Чернівеччини.

«Ми хочемо мати сучасний високоякісний зв’язок. Віримо, що така інноваційна компанія зможе забезпечити нашу громаду послугами належної якості», – зазначають у громаді.

Наразі громада очікує на відповідь від мобільного оператора та сподівається на плідну співпрацю, яка дозволить мешканцям прикордонного району бути завжди на зв’язку.