
Юні тенісисти з Могилева-Подільського вийшли до Всеукраїнського етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
Завершилися обласні змагання проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з настільного тенісу. Могилів-Подільський на обласному фіналі представляла команда Гімназії №2. Юні спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності, витримку, згуртованість та справжню волю до перемоги. Кожен матч став випробуванням характеру та спортивної підготовки, а також можливістю проявити свої найкращі якості у боротьбі з сильними суперниками. Йдеться на сторінці […]









